Publicat  10 Octombrie 2022

Muncitori calificati/necalificati abator

VION FOOD GROUP București Full Time 1200 EUR

Informații de bază

Salariu:
1 200 EUR
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
București

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • disponibilitate de a lucra in ture
  • responsabilitate , seriozitate , implicare la locul de munca
  • experienta nu este necesara , dar reprezinta un avantaj
  • cunostinte de limba germana nu sunt necesare , dar constituie un avantaj

Condiții de muncă:

  • contract de munca si card de sanatate
  • program de lucru full time cu posibilitatea de a face ore suplimentare
  • concedii conform legislatiei
  • salariu: 10.80-14.50 euro brut / ora
  • cazare asigurata contra cost: 150-250 euro
  • transport de la cazare  la punct de lucru  asigurat contra cost :50-70 euro (daca este cazul )
  • suport pentru obtinerea documentelor necesare ( card bancar, card de sanatate , etc)

Responsabilități:

- transare , dezosare, prelucrare , impachetare carne  intr-un mediu industrial

Persoana de contact : Aleksandra Rusu  0040/745 264 430 ( telefonic sau pe whatsapp)

Vion este un producător internațional de carne, produse din carne și produse alternative vegetale, cu locații de producție în Olanda și Germania.

Cele patru departamente comerciale ale noastre, Carne de porc, Carne de vită, Food Service și Retail furnizează produse proaspete din carne de porc și carne de vită, produse alternative vegetale și produse secundare pentru comerț (inclusiv comerț cu amănuntul), sectorul Food Service și industria cărnii.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
0040745264430
aleksandra.rusu@vionfood.com