Publicat  18 August 2022

Vînzător - consultant în magazinul din Centrul comercial SunCity

RBV Comert SRL Chișinău Full Time 6000 MDL

Informații de bază

Salariul:
6000 MDL
Full Time
Experiență:
Constituie un avantaj

Echipa #LePlusHomme face upgrade la compartimentul „Personal”. În acest context căutăm o persoană în pentru funcția de vânzător-consultant.

Ne dorim ca omul potrivit să fie:
- onest;
- disciplinat;
- comunicabil;
- cu spirit de echipă;
- sârguincios;
- cu inițiativă.

Responsabilitățile Consultantului :
- Consultă clienții și îi ajută să aleagă produse potrivite;
- Operează cu aparatul de casă;
- Operează cu calculatorul la nivel de utilizator;
- Participă la inventariere;
- Aranjează produselor pe rafturi;

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Albisoara 4
Număr de contact:
069664835
rbv.comert@mail.ru