Publicat Recent

Manager achiziții / Aprovizionare

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilitati:
Identificarea de furnizori.
- Negocierea si incheierea acordurilor cu furnizorii.
- Formarea si procesarea listei de preturi.

Cerințe:
- Persoană pozitivă, responsabilitate, flexibilitate, atenţie la detaliu.
- Abilităţi reale de planificare, organizare şi viteză .
- Cunoştinţe de operare a PC la nivel de utilizator . (Excel ,Word, Google drive, )

Noi oferim:
 -Instruire si sustinere din partea colegilor din department.
- Salariu [vezi telefon]8000-13000
- Colectiv prietenos și profesionist;
- Pachet social inclus.
- Grafic de la 9:00 - 18:00.( Extra time la dorinta , achitat suplimentar)

Asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs. la adresa de e-mail: hr@smad-grup.md">hr@smad-grup.md    (Indicați poziția pentru care aplicați)
Pentru mai multe detalii contactati [vezi telefon]062033313
Trimite CV

Despre companie

Smadshop.md este cel mai mare internet magazin din Moldova!

Scopul nostru principal este de a oferi oamenilor produse pentru casa si familie, la cele mai avantajoase condiții. Ținem să ne mărim echipa și suntem în căutarea persoanelor la fel de dinamice ca și noi. Dorim să te "cucerim" și credem că talentul tău ne va inspira să oferim noi dimensiuni ambitiilor noastre.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte