Publicat  04 Decembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Depozitar la Depozit de Rame

ArtGranit Chișinău Full Time 8500 MDL

Informații de bază

Salariu:
8 500 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Compania Art-Granit, Rame la comanda, este in căutarea unui Depozitar în depozitul de baghete pentru lucrări de înrămare.

        Responsabilităţi:

  •  primirea, colectarea și gestionarea stocurilor de marfă în baza comenzii;
  • participarea la inventariere;
  • asigurarea integritatii si evidentei stocului de marfa.

    Cerinte:
  •  cunoașterea limbilor rusă și română
  • seriozitate, responsabilitate, disciplina, abilitati de comunicare
  •  experienta de munca in domeniu constituie un avantaj;
  •  Experientă de lucru în softul 1 C-constituie un avantaj.

    Compania ofera:
  •  Oferim instruire;
  •  Pachet social complet;
  •  Salariul motivant achitat in termen;
  •  Grafic de muncă: luni-vineri de la 8:00-18:00, locul de muncă este situat pe adresa str. Alba-Iulia 7, Chișinău.
  • Salariu - de la 8 000 lei.

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa electronica: elena.dragan@artgranit.md
sau sa ne contactati la nr.de tel 069000527

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de comunicare Lucru în echipa

Suntem prima companie specializată în producerea blaturilor de bucătărie, tejghele de bar, recepţii, chiuvete, pervazuri, scări din piatră naturală  şi compozit.

Frumuseţea naturală, durabilitatea şi igiena sporită oferită de produsele noastre, deschid noi orizonturi în plan de posibilităţi de creaţie şi design interior a oficiului sau casei dumneavoastră.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Grigore Vieru 19
Număr de contact:
069000527
elena.dragan@artgranit.md