Publicat  20 Septembrie 2022

Proiectant în domeniul ventilare și condiționare

Airon UK Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Abilități necesare:

  • Abilități de proiectare 2D în 2D Autocad;
  • Nivel intermediar de cunoaștere a limbii engleze;
  • Experiență în proiectarea sistemelor de încălzire, ventilare și condiționare;
  • Să demonstreze o abordare pro-activă a dezvoltării profesionale continuă Atribuțiile funcției:
  • Asistarea procesului de proiectare (în baza conceptului sa facă selecții de utilaj, calcule termice, sa lucreze la oformarea proiectului in echipă).

Abilități opționale (pot fi obținute în timpul procesului de lucru):

  • Abilități de proiectare 3D in Revit;
  • Cunoașterea instrumentelor de calcul termic acreditate in spațiul european;
  • Nivel avansat de cunoaștere a limbii engleze ;
  • Experiență in alte discipline de proiectare (arhitectură, structură de rezistență, rețele electrice, ventilare și climatizare);
  • Interes sporit in proiectarea clădirilor cu eficiență energetică;
  • Abilități de a lucra cu/deservi clienții. Beneficiile oferite de companie:
  • Experiență internațională;
  • Oportunități de a calatori in interes de afaceri;
  • Program flexibil și lucru la distanță;
  • Lucru într-o echipă de experți;
  • Salariu atractiv revizuit în funcție de performanța dumneavoastră la locul de muncă.

Ești interesat de acest loc de muncă? Vă rugăm să trimiteți CV-ul la nadina.danaila@aironteam.co.uk

About us: We are young company specialized in heating, ventilation and air conditioning. We work according to international standards. We are perseverant and open-minded. Due to this, we have interesting projects and we are proud of our work. Generally, we design and install heating and ventilation systems. The installation teams get the very best version of all-possible systems carefully chosen by a team of experts.
If you are active, intelligent, hardworking HVAC engineer, we will be happy to have you on our team. From you we need the availability to work full time.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
069382092
oleg.nastas@gmail.com