Publicat  31 Octombrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Contabil șef

IP Teatrul Național Eugene Ionesco Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 5 ani
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

IP Teatrul Național Eugene Ionesco angajează contabil șef. Regim de muncă: 40 ore pe săptămână, 8 ore pe zi. Program de muncă: luni-vineri.

Cerințe față de candidați:

  • studii superioare de licență în Contabilitate;
  • experiență practică în contabilitate de minim 5 ani;
  • operare PC: MS Office, soft 1C, pregătirea de materiale și rapoarte;
  • cunoașterea limbii române;
  • responsabilitate și punctualitate.

Responsabilități:

  • întocmirea în termen și corectă a evidenței contabile;
  • evidența imobilizărilor, stocurilor și a mărfurilor;
  • lucrul cu facturile fiscale;
  • întocmirea rapoartelor de producție a spectacolelor.

Ce oferim:

  • Salariu competitiv și achitat la timp;
  • Pachet social deplin;

Candidatul pentru funcţia de contabil șef va expedia un CV la adresa de email: resurse.umane.tnei@gmail.com
*Doar persoanele selectate vor fi contactate telefonic şi invitate la un interviu.

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de comunicare Abilități de documentare / păstrarea evidenței Adaptabilitate Analiza datelor Cercetare și analiza datelor

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
bd. Grigore Vieru 11, MD-2005
Număr de contact:
078945111
resurse.umane.tnei@gmail.com