Publicat  28 Octombrie 2021
Ofertă de muncă fierbinte

Manager pentru proiect/startup internațional

Oratorica Chișinău 10000 MDL

Informatii de baza

Salariul:
10000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Despre candidatul ideal: Ne dorim să angajăm o persoană energică și ambițioasă cu bune abilități de management, care este capabilă să crească în 2-3 luni până la funcția de coordonator de echipă: gestionând 2-3 angajați si reușește să planifice taskurile fiecărui angajat pentru o lună/săptămână/zi, monitorizând implementarea eficientă a acestora.

Cerințe:

  • Cunoștințe de bază în Marketing și PR
  • Abilități excelente de comunicare în română, rusă (scris și vorbit) Engleza constituie un avantaj
  • Abilități de copywriting și SMM
  • Experiența în vânzări și coordonare de proiecte este un avantaj

Responsabilități:

  • Setarea, planificarea și repartizarea sarcinilor tehnice, monitorizarea realizării acestora (designer, developer, Traffic Manager etc)
  • Organizarea comunicării interne și asigurarea suportului tehnic pentru utilizatorilor platformei (asigurarea accesului în contul personal; rezolvarea situațiilor aferente)
  • Recepționarea apelurilor telefonice și comunicarea eficientă cu partenerii proiectului
  • Monitorizarea rețelelor de socializare: Instagram, Facebook, Email, Blog (coordonarea scrierii articolelor tematice și/sau adaptarea acestora în română și rusă)
  • Vânzarea abonamentelor, încheierea contractelor și identificarea partenerilor potențiali
  • Salariu: de la 10 000 MDL

Chiar dacă nu ai experiență anterioară, dar crezi că te potrivești descrierii de mai sus și ești gata să vii în oficiu și să începi o nouă aventură  full-time expediază CV-ul tău la adresa de email: marketing@oratorica.md

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de ascultare Abilități de comunicare Abilități de documentare / păstrarea evidenței Adaptabilitate Analiza comportamentului consumatorilor Atenție la detalii și simț estetic Compasiune Comunicare tehnică și non tehnică Creativitate Email marketing Entuziasm Inteligență emoțională Lucru în echipa Motivație Social media / comunicare digitală Vânzări

Beneficii

Mobil

Remote job

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Abonamente bibliotecă

Zonă de recreere

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Program flexibil

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Echilibru viață personală / profesională

Începând cu anul 2010 elevi, studenţi sau angajaţi din diferite sfere au ocazia să studieze profesionist, rapid, flexibil şi la prețuri rezonabile o limbă străină. Profesorii noştri calificaţi oferă cursuri de limbă engleză, germană, italiană, franceză, spaniolă, rusă și română. Tot la noi tinerii, sau deja formaţii oameni de afaceri pot însuşi cursul de business english, iar pentru copii am creat cursul specializat de limba engleză pentru copii si cursul de Teatru și Arta Vorbirii.

Contacte

Adresa sediului central
Bd. Dacia 23, et.5, of. 501
hr@oratorica.md