Publicat  10 Octombrie 2022

AGENT VÂNZĂRI – ROMÂNIA (Iași)

Vacum-Nord SRL Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
- Cetățenie Romania ( buletin romanesc);
- Permis de conducere (cat. B);
- Persoană comunicabilă, responsabilă și energică;
- Experiență în domeniu vânzărilor active;
- Studii medii/superioare.

Responsabilități:
- Gestiunea, creșterea portofoliului de clienți si monitorizarea încasărilor;
- Sporirea vânzărilor pe rută;
- Implementarea promoțiilor si a standardelor de merchandising;
- Îndeplinirea obiectivelor si însărcinărilor zilnice/lunare.

Oferim:
Angajare conform legislației a RO/UE;
- Salariu competitiv (% din încasări), extra bonusuri lunare;
- Automobil de serviciu;
- Cazare în mun. Iași;
- Posibilitate de creștere/dezvoltare profesională.

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Republica Moldova, mun. Balti
Număr de contact:
079522088
info.vacum.nord@gmail.com