Publicat  26 Ianuarie 2022

Sales manager

HR Solutions Chișinău Full Time 15000 MDL

Informații de bază

Salariul:
15000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare
  • Minim 1 an experienta relevanta in B2B
  • Abilitati puternice de negociere si comunicare
  • Limba romana si rusa la nivel inalt

Condiții de muncă:

  • Pachet salarial atractiv
  • Telefon de serviciu
  • Oportunitati foarte bune de evolutie pentru o persoana cu aspiratii inalte de dezvoltare profesionala
  • Program de lucru: 9:00-18:00 (de luni pînă vineri)

Responsabilități:

  • Dezvoltarea canalului de vanzare B2B
  • Identificarea de potentiali clienti
  • Generarea de clienti noi si mentinerea legaturii cu cei existenti
  • Recomandarea produselor si oferirea de suport si solutii clientilor
  • Colectarea informatiilor din piata, intelegerea dinamicii indistriei
  • Analiza de piata a produselor
  • Transmiterea de solutii, propuneri cu privire la imbunatatirea produselor, strategiei de vanzare, serviciile si politicile companiei
  • Mentinerea legaturii permanenta cu clientii
  • Raportarea regulata a activitatilor de vanzare catre conducere

*Prin trimiterea CV-ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către compania noastra.

Aşteptăm să ne vedem la interviu! Email: lada.permiacova@pfbc.md

Despre companie

Мы компания с опытом в сфере поиска и подбора персонала.

Наша цель - стать партнером вашей компании в профессиональном решении задачи поиска и отбора персонала. Мы поможем вам быстро и качественно закрыть открытые позиции, подберем квалифицированный и качественный персонал в короткие сроки.

Contacte

Adresa sediului central
Strada Alba-Iulia 75
Număr de contact:
060500522
info@hr-solutions.md