Publicat  13 Ianuarie 2023

Contabil șef | Briceni

HR Solutions Briceni, Drochia, Edineț, Ocnița, Rîșcani Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
Briceni, Drochia, Edineț, Ocnița, Rîșcani

Căutăm conatbil din Edineț, Briceni, Ocnița. Oficiul se află în Briceni.

COMPANIA NOASRĂ:
Suntem una din cele mai mari companii de transport din Moldova. Noi efectuăm transportări locale și internaționale de mărfuri și  pasageri. Acum suntem în căutarea unui contabil șef în Briceni.

RESPONSABILITĂȚI DE BAZĂ:

  • Elaborarea și implementarea sistemului general de evidență contabilă
  • Întocmirea rapoartelor
  • Coordonarea și organizarea activității contabile în echipă
  • Stabilirea sarcinilor contabililor din subordine și prioritățile în executarea acestor sarcini
  • Stabilirea măsurilor de eficientizare a activității personalului din subordine
  • Recepționarea, controlul și prelucrarea documentelor
  • Urmărirea și implementarea în procesul de lucru a tuturor schimbărilor în legislație

CERINȚE PROFESIONALE:

  • Experiență într-o poziție similară
  • Experiență în gestionarea unei echipe
  • Capacitatea de organizare și conducere a activității de muncă
  • Cunoașterea legislației Fiscale și Contabile
  • Cunoștințe avansate în operarea PC, 1C-8
  • Cunoașterea sistemului organizatoric și financiar-contabil

NOI ÎȚI OFERIM:

  • Salariu motivant
  • Angajare oficială
  • Grafic de muncă 5/2

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md.

*Prin trimiterea CV- ului dvs., sunteți de acord cu prelucrarea datelor dvs. personale de către HR Solutions.

We sincerely believe that a company is people. The better people a company can afford, the better its product or service will be.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Strada Alba-Iulia 75
Număr de contact:
060644833
info@hrsolution.md