Publicat  14 Aprilie 2022

Operator Depozit la Herbalife Nutrition Moldova

ICS Herbalife MA SRL Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi de bază:

  • Alegerea rapidă și precisă a comenzilor distribuitorului;
  • Respectarea procedurilor și sistemelor de lucru pentru a asigura exactitatea inventarului;
  • Menținerea unui mediu de lucru sigur și ordonat. Respectarea ordinii generale a depozitului;
  • Realizarea legăturii directe cu distribuitorii în procesarea comenzilor, servicii rapide / corecte;
  • Completarea rafturilor de mărfuri /locului de preluare, atunci când este necesar pentru a evita perturbațiile în timpul perioadelor de ocupare;
  • Respectarea regulilor FIFO pentru reaprovizionarea, alegerea și ambalarea coletelor;
  • Cooperarea cu serviciul de curierat pentru monitorizarea livrarilor coletelor

Aptitudini:

  • Cunoasterea limbilor: română, rusă și engleză (nivel mediu);
  • Dorinta de a învăța și a crește pe plan profesional;
  • Încrezător, cu bune abilități interpersonale;
  • Comunicativ, energic și entuziast;
  • Abilitatea de a face mai multe sarcini, dar focusat pe aspecte detaliate și importante;
  • Flexibil și cooperativ;
  • Abilitatea de a lucra sub presiune și cu schimbarea priorităților;
  • Îndemânatic și capabil de a lucra rapid și cu acuratețe;

 Experienţă

  • Experiență anterioară într-un depozit; (avantaj
  • Abilități PC de bază.

 Beneficii:

  • un loc sigur de munca
  • salariu motivational
  • pachet social
  • asigurarea aditionala
  • tichete de masa

Pentru a aplica la acest job, vă rugăm să trimiteți CV-ul la email vioricar@herbalife.com

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Număr de contact:
079008800
vioricar@herbalife.com