Publicat Recent

Operator Introducerea Datelor

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  •   Studii superioare
  •   Fluență în limbile Română și Rusă
  •   Utilizator PC - nivel avansat (Word,Excel)

Condiții de muncă:

  •  Salariu fix + partea variabilă de motivare (Îți vei influența singur venitul pe care îl ai!)
  •  Mediu de lucru dinamic și plăcut
  •  Oportunități de creștere în carieră într-o companie modernă și prosperă
  •  Proiecte interesante
  •  Oficiu amplasat în centrul or. Chișinău

Responsabilități:

  • Introducerea datelor in sistem de evidenta
  • Pregatirea setului de documente necesare
  • Pregatirea cererii pentru procurarea echipamentului necesar
  • Elaborarea actelor de predare-primire a lucrarilor efectuate
  • Monitorizarea platilor de la client

[vezi telefon]078 88 66 90

hr@climate.md

Trimite CV

Despre companie

«DI&Trade Engineering» SRL activează  pe piața autohtonă din 1995. Compania oferă înregul complex de servicii de inginerie în domeniul proiectării,montării și deservirii a sistemelor de climatizare,ventilare,canalizare,încălzire și electrică.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte