Publicat Recent

Director Vânzări

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Point Job anunță deschisă poziția vacantă de Director Vânzări.

Oferim:

  • Salariu motivant + comision ( de la 15.000 MDL);

  • Angajarea oficială cu asigurarea pachetului social;

  • Program de muncă de la 09:00-18:00 de luni până vineri;

  • Oficiu în centrul Chișinăului;

  • Colectiv tânăr și profesionist;
  • Sarcini ambițioase, provocatoare și promițătoare.

Cerințe:

  • Studii superioare;

  • Experiență în domeniu similar prezintă un avantaj;

  • Fluență în limba rusă și română;

  • Abilități de lucru în echipă;

  • Sociabilitate, atitudine activă și pozitivă.

Responsabilități:

  • Menținerea liniei de dezvoltare a activității ;

  • Analiza și optimizarea activităților managerilor de vânzări;

  • Participarea la elaborarea noilor strategii de dezvoltarea a activității companiei;

  • Menținerea și dezvoltarea bazei de date a clienților.

Trimite CV-ul cu mențiunea Director Vânzări la adresa: hr.solutionspoint@gmail.com

Trimite CV

Despre companie

Point Job este o Agenție de recrutare și plasare a forței de muncă în Europa.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, Strada Mitropolitul Varlaam 46