Publicat  06 Decembrie 2022

Bucătar

Courtyard by Marriott Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:
• Prepară produsele alimentare şi bucatele conform meniului şi standardelor;
• Inspectează procesul de pregătire a bucatelor şi mărimea porţiilor acestora;
• Verifică aspectul şi calitatea produselor;
• Selectează produsele achiziţionate.

Cerinţe:
• Cunoastere a diferitelor practici din bucătaria internaţională;
• Experienţă anterioara în domeniu minim 1-2 ani;
• Diplomă de calificare în domeniu;
• Punctualitate, responsabilitate, corectitudine, abilitatea de a lucra in echipa.

Nota: Daca sinteti interesat si indepliniti cerintele de mai sus, rugam sa expediati CV-ul Dvs. la adresa hr@courtyardbymarriottchisinau.com

Pentru detalii ne puteti contacta la numarul de telefon: 78888690.
Va multumim!

As the first hotel built specifically for business travellers, we have always been passionate about delivering the most relevant hotel experience for our guests. Official Hotel of the NFL.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Strada Arborilor 21/A, Chișinău 2025
Număr de contact:
+37378888690
hr@courtyardbymarriottchisinau.com