Publicat  25 Septembrie 2022
Ofertă de muncă fierbinte

HR Generalist

HR-Consulting Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Full Time
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Suntem în căutarea unui candidat proactiv și comunicativ pentru poziția de HR Generalist.

Descrierea jobului:

  • Oferirea de suport în procesul de recrutare, realizarea de anunţuri de angajare, selecţia de CV-uri şi participarea la interviuri;
  • Eliberarea adeverinţelor de orice fel precum şi a altor acte solicitate de salariaţi, cu respectarea prevederilor legale;
  • Colectarea și centralizarea tuturor informațiilor justificative privind statul de plată (pontaje, concedii medicale, de odihnă, modificări de salarii, prime, bonusuri, etc.);
  • Menţinerea legăturii cu angajaţii şi acordare de suport în implementarea iniţiativelor şi proiectelor departamentului de resurse umane;
  • Gestionarea bazelor de date ale salariaţilor, operând în timp şi în mod corect contractele de muncă şi modificările acestora;
  • Realizarea de rapoarte şi analize privind indicatorii de HR.

Cerințe:

  • Studii superioare în Resurse Umane sau Finanțe și Business Administrare;
  • Experiență de cel puțin un an într-o poziție similară;
  • Cunoștințe limbi: româna și rusa și engleza;
  • Cunoștințe de operare PC, Microsoft Office la nivel avansat;
  • Cunoștințe solide în legislația muncii.

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic și provocator;
  • Salariu fix + sistem variabil de motivare;
  • Graficul de muncă: Luni-Vineri, 09:00-18:00;
  • Tichete de masă;
  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică: tv30@search4staff.com ; indicând codul HRG în subiect sau să apeleze la numărul: 060422844.

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Str. Ștefan cel Mare și Sfânt, 141/1
Număr de contact:
+373 22 20 91 33
inbox@search4staff.com