Publicat Recent

Electromecanic mijloace de automatică și aparate la utilaje tehnologice

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
De la 2 ani
Oraș:
Soroca

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
⦁ Studii medii de specialitate în domeniul de profil;
⦁ Deținător a Certificatului de atestare de către Inspecția Energetică de Stat cu conferirea grupei respective pentru lucrări de executare și organizare în instalațiile electrice de utilizare cu tensiunea sub și supra 1000 V. va constitui un avantaj la selectarea candidatului;
⦁ Experienţă de muncă în calitate de electromecanic șau electrician de cel puțin 1 ani;
⦁ Cunoașterea limbii romană și rusă;
⦁ Posedarea abilităților de lucru în echipă:
⦁ Disciplinat și responsabil;

Atribuțiile postului:
⦁ Executarea lucrărilor de întreţinere curentă, periodică a panourilor electrice, utilajului electric conform planului de metenanță;
⦁ Exercitarea zilnică a procesului de analiză a funcționarii utilajului electric a întreprinderii;
⦁ Exercitarea lucrărilor de dezasamblare, reparație și asamblare a utilajului electric a întreprinderii;
⦁ Exercitarea sarcinilor zilnice de lucru stabilite de către Șef subdiviziune;

Oferim:
⦁ Lucru într-o companie stabilă și în permanentă dezvoltare;
⦁ Angajare oficială;
⦁ Salariu competitiv + % KPI în dependență de obiectivele realizate;
⦁ Pachet social asigurat;
⦁ Echipament de muncă;
⦁ Condiții de muncă;
⦁ Programul de lucru: Ln - Vn (8:00-17:00);

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul companiei noastre, Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu marca "ELECTROMECANIC MIJLOACE DE AUTOMATICĂ ȘI APARATE LA UTILAJE TEHNOLOGICE” la e-mai: r.filip@cereale-aur.md">r.filip@cereale-aur.md  sau contactați la telefonul: [vezi telefon]079 705 742.

Trimite CV

Despre companie

Cereale de Aur SRL is a subsidiary of the WeTrade group of companies SRL, which has been operating since 2014. The main activity of Cereale de Aur SRL is the production, processing, wholesale and export of a wide range of agricultural products, including confectionery sunflower and sunflower seed kernels. The processing of crops is carried out at the production facilities of the WeTrade SRL company (Soroka, RM), which has more than 20 years of experience. The plant is equipped with modern technological equipment, which is capable of processing seeds of various agricultural crops, specializes in processing confectionery sunflower and extracting the kernel of sunflower seeds. For these purposes, the plant was re-equipped in 2018, including the installation of modern additional technological equipment for primary cleaning, calibration, packaging and quality control of the finished product. The company is also actively engaged in the purchase of agricultural products of major crops (rapeseed, fodder wheat and food, barley, yellow peas, oilseed sunflower, corn, sorghum) and its further sale for export.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte