Publicat Recent

Manager logistică și achiziții

Informații de bază

Salariu:
8 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Organizarea și efectuarea tuturor operațiunilor legate de achiziționarea consumabilelor;
  • Organizarea si gestionarea zilnica a operatiunilor logistice;
  • Gestionarea stocurilor de materie prima si consumabile, Plasarea comenzilor de materie primă:
  • Organizarea transportului intern.

Cerințe:

  • Studii superioare/medii de specialitate (economie/transport/tehnice);

Experiența de muncă va constitui un avantaj.

Oferim:

  • Cursuri profesionale de profil;
  • Experiență de muncă într-o echipă de profesioniști
  • Salariul 8500 - 12000 (în dependență de abilități, experiență);
  • Oficiul: str. Muncești, 799.
  • Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: prohr.client@gmail.com">prohr.client@gmail.com   cu indicarea postului pentru care aplicați.

La expedierea cv-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal incluse in cv în conformitate cu legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.

Despre companie

Pro HR — это идеальное решение для компаний, которые хотят улучшить свой бизнес с доступными ресурсами и долгосрочным эффектом.

Мы команда профессионалов, увлеченных людьми и порядком. У нас есть значительный опыт в области управления человеческими ресурсами, управления системами качества и бухгалтерского учета. Мы продвигаем современные и эффективные решения и услуги для развития любого бизнеса. Мы динамичны и постоянно инвестируем в образование и накопление новых знаний, что позволяет нам расти и быть ценным партнером для клиента.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte