Publicat  15 Aprilie 2022

Angajăm menajeră (femeie de serviciu) în casă particulară

Vila Demetra Chișinău Full Time 6000 MDL

Informații de bază

Salariul:
6000 MDL
Studii:
Medii

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Persoană energică, muncitoare, responsabilă;
  • Nu este necesară experiența de muncă;
  • Preferabil domiciliul în raza mun.Chișinău

Condiții de muncă:

  • Casa particulară (cu mai multe femei de serviciu);
  • 8 ore în zi, 5/7 zile lucrătoare;
  • Angajare oficială;
  • Prânz asigurat;
  • Transport tur-retur
  • Cazare pe teritoriu, din contul angajatorului (la necesitate)
  • Bonus de performanță în caz de ore supraprogram

Responsabilități:

  • Menaj zilnic al încăperilor.
  • În caz de necesitate - spălat, călcat (există utilaje speciale)

Despre companie

Gospodarie Taraneasca

Contacte

Adresa sediului central
Truseni
Număr de contact:
069112727
chirilavioleta1974@gmail.com