Publicat  18 August 2022

Php Developer (Laravel)

Undelucram București Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
București

Descrierea poziției vacante

Locație: București

Companie: Undelucram Romania

Punct de lucru: B-dul Iuliu Maniu 6L, Campus 6.1, Sector 6, București/Remote

Descriere Companie:

Undelucram.ro este o platformă ce găzduiește informații despre mediul de lucru din România, informații oferite de către persoane ce interacționează sau au interacționat din punct de vedere profesional cu firme de pe teritoriul României. Platforma găzduiește, de asemenea, informații de interes public din domenii diferite precum resurse umane, piața locurilor de muncă, salarizare etc, informații structurate atât sub formă de articole, cât și sub forma unor discuții de tip forum.

Platforma Undelucram este prezentă în opt țări: România, Ungaria, Cehia, Grecia, Republica Moldova, Ucraina, Polonia și Bulgaria.

Descrierea jobului:

Suntem în căutarea unei persoane pasionate de programare pentru soluțiile noastre dedicate pieței resurselor umane și pieței de recrutare. Job-ul presupune implementarea de soluții și aplicații web pentru platforma Undelucram.ro și pentru platformele internaționale, dezvoltarea și optimizarea soluțiilor existente.

Candidatul ideal:

  • Cunoștințe foarte bune PHP (framework Laravel) și MySql;
  • Cunoștințe bune HTML, CSS, JavaScript, AJAX JQUERY, ANGULAR și NODEJS;
  • Persoană motivată, dinamică, de încredere;
  • Dorință și capacitate de a învăța;
  • Creativitate, organizare, responsabilitate, atenție la detalii;
  • Capacitate de a lucra în echipă.

Vei beneficia de:

  • pachet salarial motivant;
  • pachet de beneficii extrasalariale;
  • suport din partea companiei pentru atingerea obiectivelor profesionale;
  • posibilități de dezvoltare și promovare în cadrul unei echipe tinere și dinamice.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
0040754041021
raluca.hagiu@undelucram.ro