Publicat  14 Aprilie 2022

Asistenta medicala

Centrul Stomatologic Novadent Bălți Full Time 6000 MDL

Informații de bază

Salariul:
6000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Oraș:
Bălți

Angajăm asistentă medicală in cadrul centrului stomatologic!

Cerințe:
- studii de specialitate;
- experiența de lucru în domeniu nu este obligatorie, dar este binevenită;
- persoană responsabilă, empatică, energică și cu spirit de echipă;
- flexibilitate, personalitate orientată spre menținerea unei relații de încredere cu colegii și pacienții.

Responsabilități:
- asistarea medicilor în lucrul cu pacientii;
- sterilizarea instrumentelor;
- evidenta fișelor personale ale pacienților și a registrelor de lucru.

Program de lucru: Part-time: 5 h/zi sau Full-time

Oferim:
- pachet social complet;
- angajare in baza contractului individual de muncă;
- experiență în domeniu;
- activitate intr-o echipă tânără de profesioniști;
- 6000 lei salariu net.

Dacă postul vacant prezinta interes pentru tine, expediază-ne CV-ul cu o poza atasata la el pe adresa: novadentmd@gmail.com.

*Doar candidaturile selectate vor fi invitate pentru a se prezenta la interviu.

**Datele cu caracter personal vor fi prelucrate exclusiv în scop de recrutare si selectie a candidatului. Aceste date nu vor fi transmise altor părți terțe fără acordul prealabil al subiectului datelor cu caracter personal.

Activam ca Centru Stomatologic din anul 2015, perioada in care am prestat toate tipurile de servicii stomatologice la un numar de peste 6000 pacienti, atat din tara, cat si de peste hotare.

Suntem o echipa tanara si dinamica, in continua evolutie. Apreciem dinamismul si implicarea noilor colegi.

Daca si tu vrei sa faci parte din echipa noastra, trimite CV-ul tau pe emailul indicat. Ne rezervam dreptul de a invita la interviu doar candidatii selectati.

Număr de contact:
060681111
decenium.dent@yahoo.com