Publicat  18 August 2022

Angajam montator in domeniul mobilierului

SC ESSENZA SHOP SRL Toate regiunile Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an
Oraș:
Toate regiunile

Descrierea poziției vacante

Cerințe:
  • MINIM 1 AN EXPERIENȚĂ montaj mobilier
  • atent la detalii, proactiv, ordonat
  • bun organizator
  • fără cazier
  • DEȚÎNĂTOR PERMIS CÂT. B

Descrierea jobului:
  • transportarea mobilierului de la depozit la clientul final
  • montarea mobilierului atât la clienți cât și în Showroom
  • găsirea de soluții în situații neprevăzute
Beneficii:
  • cazare
  • salariu motivant în funcție de progrese
  • posibilitatea de dezvoltare într-un colectiv dinamic
  • posibilitatea de avansare
  • training de specialitate

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
0747488690
essenza.conta@gmail.com