Publicat  11 Octombrie 2022

Șofer expeditor

Tucano Coffee Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Studii:
Medii
Experiență:
de la 1 an

Tucano Coffee este în căutare de Șofer expeditor, cu mașină proprie!

Responsabilități:

  • Transportarea produselor în toate sectoarele orașului;
  • Completarea foilor de parcurs;
  • Asigurarea siguranței bunurilor în timpul transportării acestora;
  • Încărcarea / descărcarea și plasarea mărfurilor în autoturism.

Cerințe:

  • Experiența la post similar minim 1 an;
  • Obligatoriu cunoasterea limbii Româna și Rusă;
  • Automobil propriu.

Calitați personale:

  • Abilități de comunicare;
  • Atitudine pozitivă față de client;
  • Rezistența la stres;
  • Flexibilitate, spirit de ordine și disciplină.

Beneficii:

  • Salariu decent, achitat fără întîrzieri;
  • Angajare oficială;
  • Pachet social deplin;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa i.gamar@tucanocoffee.com.

De ani buni suntem impresionați de cultura bogată a amerindienilor, captivați de caracterul neobișnuit, colorat și bogat al acestei culturi, caracterizată în special de traiul în armonie cu natura.
Ulterior, călătorind prin lume, am găsit în fiecare țară câte o cafenea micuță, care ne atrăgea prin ambianța sa deosebită. Aceste cafenele aveau ceva în comun, pe lângă aromele îmbietoare de cafea ne ademeneau atât căldura și bunăvoința vizitatorilor, care își savurau cafeaua și discutau fără grabă, cât și senzația de dragoste, liniște și libertate.

Toate aceste experiențe au servit drept factori decisivi în crearea conceptului coffee shop-urilor Tucano Coffee, axat pe design etno, atmosferă și cultura țărilor producătoare de cafea.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Nicolae Dimo 4/1
Număr de contact:
068692997
tucanoglobal@gmail.com