Publicat  08 Noiembrie 2022

Operator call-centru

Jooble Chișinău Full Time 10000 MDL

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Full Time
Experiență:
Constituie un avantaj

Cea mai mare platformă de joburi din Romania, cu peste 3 000 000 utilizatori, își mărește echipa de specialiști!
Dacă ești pasionat de vânzări, sunete și negocieri te așteptăm cu drag!

Ce așteptăm de la tine:

  •  Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
  •  Înalte abilități de comunicare și negociere;
  •  Dorința de a lucra și a avea un câștig decent cu rezultate uimitoare;
  •  Operare PC la nivel de utilizator;
  •  Preferabil experiență în vânzări;

    Responsabilitățile tale:
  •  Promovarea serviciilor companiei pe piața României pe baza caldă de clienți;
  •  Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect;
  •  Efectuarea target-urilor lunare;
  •  Gestionare, contacte și negocieri cu clienții, atât din punct de vedere tehnic, cât și comercial;

    În schimb noi oferim:
  •  Salariu prima luna de stagiere 6000 lei, dupa stagiere se trece la KPI.
  • Limita salarială între 10 000 lei - 30 000 lei +
  • Post de muncă în cadrul unui colectiv tînăr, dinamic și activ;
  •  Condiții de lucru excelente;
  •  Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes;
  •  Ceai și pauze dulci de relaxare :)
  •  Program de muncă: luni-vineri, orele 8.00-17.00;

    Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati:
    HR@AIVA.GROUP
    068560057
    Adresa: Ismail 98/4 Chișinău, Moldova

Jooble este un site internațional de căutare a unui loc de muncă folosit zilnic de milioane de oameni din 69 de țări ale lumii.

Compania operează pe piața de recrutare pe internet din 2006. De-a lungul celor 14 ani de existență, compania a trecut de la un startup fondat de doi studenți la o platformă globală de angajare. Astăzi, Jooble se numără printre cele mai vizitate site-uri TOP-3 din lume, pe segmentul Jobs And Career, în conformitate cu SimilarWeb.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Ismail 98/4
Număr de contact:
068560057
ro.jooble.07@gmail.com