Publicat Recent

Montator tâmplărie PVC, uși, ferestre, sisteme culisante

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Bălți, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania SC PLASTAL SRL angajează montatori:

Cerințe:

- Experiență în montare
- Permis de conducere (constituie un avantaj)
- Într-o formă fizică bună, capabil de a face efort fizic
- Seriozitate și punctualitate
- Abilitatea de a lucra în echipă.

Responsabilități:

- Montarea ușilor și ferestrelor din PVC, uși culisante și accesorii.

Oferim:

- Instruire
- Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr
- Automobil de serviciu
- Salariu în dependență de experiența de muncă

Persoanele interesate, rugăm să apelați: [vezi telefon]0 788 555 86

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte