Publicat  10 Octombrie 2022

Montator tâmplărie PVC, uși, ferestre, sisteme culisante

SC Plastal SRL Bălți, Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Bălți, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania SC PLASTAL SRL angajează montatori:

Cerințe:

- Experiență în montare
- Permis de conducere (constituie un avantaj)
- Într-o formă fizică bună, capabil de a face efort fizic
- Seriozitate și punctualitate
- Abilitatea de a lucra în echipă.

Responsabilități:

- Montarea ușilor și ferestrelor din PVC, uși culisante și accesorii.

Oferim:

- Instruire
- Mediu de lucru profesionist, colectiv tânăr
- Automobil de serviciu
- Salariu în dependență de experiența de muncă

Persoanele interesate, rugăm să apelați: 0 788 555 86

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
str. Eugen Coca, 19
marketingplastal@gmail.com