Publicat  18 August 2022

Recepționist(ă)

ServicePoint Chișinău Full Time 5000 MDL

Informații de bază

Salariul:
5000 MDL
Studii:
Medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Am dori o persoană amabilă și atentă la detalii;
  • Politicoasă, răbdătoare și cu o atitudine pozitivă;
  • Ar fi bine persoana să cunoască limba română și rusă;
  • Experiența nu este obligatorie

Responsabilități:

  • Va receptiona apelurile de la clienții noștri;
  • Va ajuta și ghida clienții Service-ului;
  • Va fi responsabilă de buna organizare a biroului.

Program de lucru: Luni - Sâmbătă, orele 9:00 - 19:00

Dacă cauți un loc de muncă și te regăsești în cerințele enumerate mai sus, trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: servicepointmd@gmail.com

sau contactează-ne:  061111061

ServicePoint este un centru unde puteți repara toate tipurile de gadjeturi.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Bd. Negruzzi 5 Chișinău, Republica Moldova
Număr de contact:
061111061
servicepointmd@gmail.com