Publicat  18 August 2022

Servitoare, menajeră (Botanica) 2 peste 2 zile / Уборщица

Easy Clean Chișinău Part Time 3800 MDL

Informații de bază

Salariul:
3800 MDL
Program de lucru:
Part Time
Studii:
Medii
Experiență:
de la 2 ani

Căutăm persoane responsabile și flexibile pentru a face curat pe bd. Decebal, lângă magazinul Velmart.

Oferim un grafic stabil și un salariu bun.

Sunt DOUA variante de lucru Lucru 2 zile și 2 zile va odihniți

  1.  Lucrul schimb I 6:00-12:00. Salariul curat la mana 3800 lei!
  2. Sau lucru de luni-duminică 6:00-12:00. Salariul 7000

Lucru constră în curățenia a unei săli de sport, care are 2 vestiare, oficiului, sala sportivă cu aparatele de joc și 2 băi.

Persoana care lucreaza

Condiții:

  1. Salariu oficial
  2. Orar lucru stabil
  3. Pachet social
  4. Colectiv prietenos și primitor
  5. Utilaj și consumabile noi și performante

Responsabilități:

  1. Îndeplinirea curățeniei utilizând echipamente și materiale specializate oferite de noi.
  2. Executarea sarcinilor conform indicațiilor primite.
  3. Menținerea unui climat de muncă responsabil și profesional.
  4. Punctualitate și operativitate la locul de muncă Mai multe detalii le discutăm pe tel: curatenie menajera lucru cleaning www.easyclean.md

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
069225777
easyclean.moldova@gmail.com