Publicat  01 Iulie 2022

Director de Producție (Director tehnic) / Менеджер по производству

Customagic Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an

  Vino să fii Directorul nostru de Producție, la combinatul de carne (Bulboaca, Anenii Noi) / Приглашаем на работу Менеджерa по производству на завод (Бульбоака, Новые Анены)

Ai abilități de lider? Îți dorești un job activ și responsabil? Te așteptăm în echipa noastră!

Oferim:

  • Oportunități de dezvoltare personală și profesională;
  • Posibilitatea de a lucra și a vedea rezultatele muncii depuse;
  • Pachet social deplin;
  • Ofertă salarială atractivă și adecvată, conform așteptărilor și performanței candidatului selectat.

Cerințe:

  • Studii superioare în ingineria alimentară;
  • Responsabilitate, disciplină, receptivitate. Persoana sociabilă și descurcăreață;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Este binevenită practica în domeniu.

Responsabilități:

  • Planificarea activității de producție în secțiile de fabricație în funcție de planul de producție stabilit, pentru a asigura realizarea integrală a indicatorilor cantiativi și calitativi stabiliți.
  • Organizarea și controlul activității de menținere și dezvoltare a capacităților de producție, coordonarea și folosirea corectă și eficientă a fondurilor de investiții.
  • Ordonarea și asigurarea desfășurării ritmice a procesului de producție, urmărind realizarea producției în conformitate cu planul cerut de vânzări.
  • Conducerea procesului de asigurare a calității în activitatea de producție, conform procedurilor și standardelor existente.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hrcustomagic@gmail.com

Обладаете ли вы лидерскими качествами? Хотите активную и ответственную работу? Приглашаем в нашу команду!

Мы предлагаем:

  • Возможности для личного и профессионального развития;
  • Возможность работать и видеть результаты представленной работы;
  • Полный социальный пакет;
  • Привлекательное и адекватное предложение заработной платы, соответствующее ожиданиям и результатам работы выбранного кандидата.

Требования:

  • Высшее образование в области пищевой промышленности;
  • Ответственность, дисциплинированность, восприимчивость.
  • Общительный и находчивый человек;
  • Навык работы в команде;
  • Практика в сфере приветствуется.

Обязанности:

  • Планирование производственной деятельности в производственных участках согласно установленному производственному плану, с целью обеспечения полной реализации установленных количественных и качественных показателей.
  • Организация и контроль деятельности по поддержанию и развитию производственных мощностей, а также правильное и эффективное использование инвестиционных средств.
  • Oбеспечение ритмичного хода производственного процесса, обеспечение выполнения производства в соответствии с требуемым планом продаж.
  • Руководство процессом обеспечения качества в производственной деятельности в соответствии с существующими процедурами и стандартами.

Заинтересованным кандидатам предлагается отправить свое резюме на адрес электронной почты: hrcustomagic@gmail.com

Corporația “Customagic”, este lider în vânzări, a produselor alimentare, pe piața din Republica Moldova; producător al mezelurilor și produselor din carne, ale marcilor comerciale “Mezellini”, “Zi de Zi”, ketchup și maioneză “La Villa”și “My”; importator și distribuitor excluziv pentru mărcile comerciale “Schogetten”, “Махеевъ”, “Aroma Grand”, Aroma Gold”, “МЪРНАЯ”, “MEDOFF”, “Milestii Mici”, “Aroma”…….

Organizație stabilă, prosperă, cu un program bine stabilit de dezvoltare continuă; dă posibilitatea de angajare pentru specialiști cu o bază bună de cunoștințe și abilități, cu ambiție, orientare spre rezultat, spre relaționare constructivă și o poziție pozitivă de viață!

Dacă candidatura Dumneavoastră se încadrează în parametrii indicați pentru posturile vacante, atunci așteptăm CV - ul complet la adresa de E-maill customagic-hr@maill.ru

Număr de contact:
069666793
customagic-hr@mail.ru