Publicat  18 August 2022

Operator Secția ambalare

Oiltech Chișinău Full Time 5000 MDL

Informații de bază

Salariul:
5000 MDL
Studii:
Medii

Compania „Oiltech” SRL producător de protectoare destinate protecției țăvilor este în căutare de Operator în Secția de Ambalare.

Cerințe față de candidat:

  • Studii medii sau de specialitate;
  •  Experiența în lucru nu este obligatorie;
  •  Atent, responsabil, predispus spre instruire.

    Compania asigură:
  •  Instruire profesională;
  • Grafic de lucru 08:00 - 16:30;
  •  Angajare oficială conform legislației RM;
  •  Salariul 5000-6000 lei Net;
  •  Prânzul achitat din contul companiei;
  •  Îmbrăcăminte și încălțăminte de lucru.

    Responsabilitățile angajatului:
  •  Deservirea utilajului din secția ambalare;
  •  Verificarea calității producției;
  •  Respectarea cerințelor de disciplină și securitate în muncă.

    Adresa: Chișinău, Botanica,  str. Salcâmilor 5
    Trimiteți CV-ul la adresa electronica: hr@oiltech.md (indicați în mesaj postul vacant la care aplicați) sau sunați la Telefon: 069502503, 068037788

Compania „Oiltech” produce protectoare din metal și plastic destinate protecției țăvilor folosite în conductele de petrol și gaz.

Operatorii sunt instruiți de către maiștri din producere în baza instrucțiunilor corespunzătoare funcției, Politicii de Calitate și Regulamentul Intern. Sunt dotați cu îmbrăcăminte, încălțăminte de lucru și prînzul gratuit în cantina companiei.

Angajații responsabili au posibilitatea de creștere profesională și de avansare în carieră în cadrul companiei.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Botanica, str. Salcâmilor 5
Număr de contact:
+(373) 69502503
hr@oiltech.md