Publicat Recent

HR Manager

EBS Integrator
5 star star star star star 1 recenzie

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutam un HR Manager care se pricepe la crearea și menținerea unei echipe fericite

Ce tip de persoană căutam și cu ce scop?
Vrem să creștem echipa cu noi specialiști și să menținem cultura organizatorică și atmosfera frumoasă din cadrul echipei.
 Avem nevoie de un HR Manager care iubește comunicarea cu persoane inteligente, care înțelege industria IT și știe ce stă la baza fericirii unui inginer IT.

Te bagi?

Iată cum știi dacă rolul e potrivit pentru tine:
- Ai deja o experienta de cel putin 2 ani in care ai recrutat și ai coordonat echipe, ai creat evenimente interne și ai măsurat performanța angajaților cu scopul de a-i ajuta să performeze și mai bine și să aibă o dezvoltare profesională în creștere?
- Îți place sa gândești strategic si să faci ca lucrurile să se întample?
- Ai vrea sa muncești într-o echipă de oameni „nebuni” care nu se opresc din planuri, idei și visuri pentru că ii pasionează ceea ce fac?
- Iubesti provocările, dar înca nu ai găsit o echipă cool care te poate ajuta să înveti într-o luna cât altii într-un an?

Dacă ai raspuns „Da!” la toate întrebarile, citește în continuare!

Ce responsabilități o sa ai?
Și, pentru ca am ajuns aici... Dacă ești persoana pe care o căutam, am vrea să știi că responsabilitatea este una dintre calitățile de bază pe care le căutam la tine.
Concret, îți asumi răspunderea pentru acțiunile pe care le conduci, iar când ești în fața provocărilor cauți automat soluții, nu vinovați. :)

Să revenim!
Iată ce responsabilități o să ai ca parte a echipei noastre:
- Participi în planificarea personalului necesar, elaborarea fișelor de responsabilități și treci imediat prin tot procesul de recrutare pentru a găsi persoanele necesare echipei;
- Ai grijă de inducția noilor colegi;
- Colaborezi cu Ditectorul Tehnic pentru a crea și gestiona un plan de instruire pentru echipă și participi în organizarea eventurilor interne și externe;
- Organizezi programe de internship în colaborare cu team leaderii echipelor;
- Particpi în evaluarea performanțelor angajaților alături de Directorul Tehnic;
- Dezvolți un plan de retenție, motivare și engagement al echipei;
- Ai grijă și de offboardingul angajaților;
- Gandești și organizezi evenimente distractive, petreceri și team building-uri pentru echipă

Ce beneficii ai dacă lucrezi cu noi?
·         Ne mândrim de oficiul în care ne desfășurăm activitățile: stilul industrial combinat cu elemente de decor ce conferă o atmosferă relaxată formează un mediu profesional confortabil și plăcut. Dispunem de spații deschise de lucru, cabine pentru concentrare sau convorbiri cu clienții, săli de conferință pentru diverse ședințe, spații de parcare, dar și de o bucătărie spațioasă echipată cu cele necesare.
·         Începe aventura ta cu suportul unui mentor din prima zi.
·         În cadrul companiei noastre, poți beneficia de diverse programe de motivare și dezvoltare, precum și de vizite la conferințe și forumuri și de cursuri de perfecționare sau studiere a tehnologiilor noi.
·         În fiecare lună avem o zi, în care facem schimb de experiență sau cunoștințe, sub forma unor prezentări pregătite de câțiva membri ai echipelor numiți din timp. Totodata, membrii echipei participa in cadrul unor evenimente de specialitae din tara, cat si peste hotare sau pot urma cursuri online de specialitate.
·         În cadrul companiei, dispunem de o bliblioteca care contine carti de specialitate, de dezvoltare personala cat si de business.
·         Angajatii companiei au parte lectii de engleza conform nivelului de cunoastere al acesteia.
·         Organizam petreceri corporative, pizza, party-uri și alte activități, care ajută la teambuilding și să ne bucurăm împreună de realizările obținute cot la cot.
·         Atunci când vrei să faci o mică pauză, poți să te folosești de terasa la aer liber sau în biblioteca companiei sau să joci sah sau tenis de masă.
·         Sweet Days, cafea, frisca, diferite tipuri de ceai de-a lungul anului, pentru a reincarca bateriile zi de zi.

Cum aplici?
Dacă te potrivești cu profilul ideal pentru acest rol, o să te căutam curând pentru urmatorul pas!
Și, dacă decidem că ne potrivim, te așteptăm să lucrăm împreună la viziunea noastră pentru o lume cu oameni impliniti! :)

P.S. Daca anunțul nu e pentru tine, te rog sa dai un #SHARE! E o oportunitate faină care ar putea sa fie potrivit pentru unul dintre prietenii tăi. Trimite-i linkul si iti va fi recunoscător. :)

Trimite CV

Despre companie

About EBS Integrator company

EBS Integrator is a trusted IT Partner, we develop long-term sustainable solutions for highly complex software with hi-tech development methodology.

Therefore we bring development to the next level for each of our customers, covering:

  • CTO as a service
  • Web and Mobile development
  • Ecommerce development
  • Digital transformation
  • Outsourcing
  • Outstaffing
  • Application Refactoring

WE!
We have 12 years of experience and are growing every day on solving challenges.
We are diligent and dedicated doing a great job, that’s why we have 100?livered projects, and we are doing it as a team.
We work fast, fair, and affordable to fulfill our clients need to achieve their technology goals
We believe that each member of EBS`s team is one of the companie’s most important asset
You can also be one of us, join our team

Our Mission

All of our energy is focused on delivering outstanding digital experiences for each and every stakeholder.

Our Vision

We bring development to the next level!

Want to create great things with us?

We’re always looking for someone special. Maybe for you? Email us and become a part of the best team ever.

Join our team: hr@ebs-integrator.com

Recenziile companiei

Evaluează compania:
Nicolae Tataru
5 star star star star star
25 Noiembrie 2022
Este o companie profesionala, oportunități nelimitate de creștere și dezvoltare, aici am câștigat cea mai mare experiență din cariera mea. Compania se dezvoltă constant, precum și angajații săi, recomand tuturor celor care caută oportunități noi.
0

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Strada Columna 170, Chișinău 2004