Publicat  31 Octombrie 2022

Angajăm Șofer Profesionist Distribuție

ATV FUN TRANS Timișoara Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Timișoara

LIVRARE RAPIDĂ fără receptie. Puncte fixe de descărcare. Transport frigorific.

Responsabilități:

DISTRIBUȚIE alimente. Marfă paletată, Camionul se întoarce la garaj zilnic. NU se doarme la cabină. GARAJ Bulevardul Timisoara, sector 6.

Condiții de muncă:

  • Necesar card tahograf.
  • Loc de muncă STABIL, FĂRĂ ÎNTÂRZIERI salariale.
  • Se respectă programul de condus zilnic și pauze săptămânale!
  • Se acordă concedii de odihnă!
  • Salariu + decontare transport (Combustibil) + bonusuri lunare în funcție de performanțe.
  • Oferim cazare în apartament București pentru cei veniți din alte orașe.

E-mail: daniel.pana@atv-funtrans.ro

ATV FUN TRANS este o companie cu capital românesc și de 13 ani activează în domeniul distibuției de alimente. Oferim clienților servicii de înaltă calitate datorită experinței, standardelor înalte și cunoașterii aprofundate a pieței.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
0725517798
daniel.pana@atv-funtrans.ro