Publicat  17 Septembrie 2022

Gestionar depozit

BIOGLOBAL SRL Chișinău Full Time 18000 MDL

Informații de bază

Salariul:
18000 MDL
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Cerințe:Gestionar Depozit

Cerinţe faţă de candidat:

  •  EXPERIENŢĂ de activitate in depozit ( DE DORIT)
  • Cunoașterea PC la nivel de utilizator, cunoasterea obligatorie a limbii romane
  • Abilități de comunicare, punctual, responsabil
  • Persoană energică și activă, onest, disciplinat, rezistenta de stress, NEFUMATOR

Responsabilitati:

  •  Asigură gestiunea stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieșire;
  •  Primirea și aranjarea mărfurilor in incinta depozitului , verifica cantitatile indicate in documentele care le insotesc si controleaza calitatea acestora
  • Raspunde de depozitarea marfurilor in bune conditiuni pentru a se ezita degradarea respectandu-se si normele de protectia muncii.
  • Asigura integritatea tuturor materialelor, a utilajelor de mica mecanizare si a sculelor de mana din dotarea firmei.
  • Răspunde de organizarea logistică eficientă a depozitului;
  •  Organizeaza, completarea si expedierea marfii către clienți conform comenzilor și priorităților;
  •  Coordonează, planifică și controlează activitatea personalului depozitului sub aspect calitativ și cantitativ,
  • Efectueaza sistematic inventarieri.

Oferim:

  •  loc de muncă stabil;
  •  pachet social;

  Oferim haine de lucru, telefonie mobile din contul compabiei

  •  salariu atractiv și achitat la timp;
  •  zi deplină de lucru, Luni-Vineri, 8:30 – 18-00

Tel. 069837070
Adresa: or. Chisinau,  str.Mesager, 11 (sector Sculeni, rutiera 108)
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa electronic
ă:  bioglobal2007@mail.ru  cu mențiunea Gestionar Depozit

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
069837070
bioglobal2007@mail.ru