Publicat Recent

Jurist în domeniul achiziții publice/drept civil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilitati:
Experiența în participarea la licitații este un avantaj;
- identificarea anunturilor publicate pe site achizitii.md;
- studierea documentatiilor de atribuire;
- elaboreaza DUAE - documente de calificare, oferta tehnica si financiara pentru licitatii impreuna cu persoanele implicate in procesul de ofertare si respecta termenele de depunere ale ofertelor;
- gestioneaza derularea procedurilor de achizitie publica pana la momentul adjudecarii sau respingerii ofertei;
- urmarirea modificarilor in legislatia privind achizitiile publice;
- depunerea ofertelor

Cerinte:
Cunoasterea limbii romane si ruse
- Abilitati de comunicare si relationare
- Capacitate de analiza, sinteza si decizie, bun organizator
- Capacitatea de a gestiona simultan mai multe task-uri
- Persoana cu initiativa, proactiva, autodedicat.

Conditii:
 Remunerare motivantă
- Pachet social integral
- Climat de lucru plăcut
- Perspective de viitor atrăgătoare

Asteptam CV la adresa personal@5aq.md">personal@5aq.md
Tel de contact: [vezi telefon]069090025

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte