Publicat Recent

Bucatar Bahmut Club

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cautam Bucatar pentru cel mai bun loc de odinha din Moldova. Suntem o echipa de profesionisti si dornici de a surprinde placut clientii nostrii. Curent avem nevoie de un bucatar care stie sa gateasca bine si sa ne surprinda cu bucatele sale alese.

Responsabilitati:

  • sa calculeze si sa pregateasca meniul
  • sa comande, sa testeze, sa receptioneze si sa depoziteze ingredientele alimentare
  • pregatirea mai multor feluri de mancare in acelasi timp, in functie si in ordinea comenzilor
  • sa pregateasca si sa aranjeze mancarea pentru servire
  • sa coopereze la intretinerea ustensilelor de bucatarie si a echipamentului
  • indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct

Cerinte:

  • dorinta de a lucra
  • amabilitate
  • profesionalism
  • prezenta agreabila
  • atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu colegii
  • Orarul de lucru: in ture
  • Salariu: atractiv

Tel. mobil: [vezi telefon]069637788 Lucretia
Email: hr@acvila.md">hr@acvila.md

Trimite CV

Despre companie

Acvila Grup's goal is to turn enterprises that are part of the association into world leaders in their respective fields. Perform this activity by continuous improvement of enterprise indictors.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte