Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Șef Direcție administrativă

Experiență: preferabil cel puțin un an de experiență în domeniu

Studii: medii de specialitate, superioare de licență, de master sau echivalente în domeniul economic, juridic, administrativ etc.

Responsabilități:

Asigurarea administrării și gestionării eficiente a bunurilor mobile, imobile și inventarul Direcției generale;

Organizarea și monitorizarea activității personalului tehnic auxiliar  în vederea asigurării îndeplinirii eficiente a atribuțiilor de bază.

Trimite CV

Despre companie

Direcția generală asistență socială și sănătate a Consiliului municipal Chișinău este o subdiviziune structurală în subordinea administrației publice municipale, înființată prin Decizia Consiliului Municipal.

Misiunea Direcției constă în îmbunătățirea calității vieții persoanelor/familiilor din municipiul Chișinău, prin implementarea politicilor, strategiilor și programelor naționale/municipale în domeniul asistenței sociale și sănătății.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte