Publicat  30 Martie 2022

Vinzatoare alimentara /требуется продавщица !

Alimentara Chișinău În ture 9200 MDL

Informații de bază

Salariul:
9200 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
de la 2 ani

Cerințe: Angajam vinzatoare serioasa si responsabila, in magazin alimentar linga piata tiraspol (magazinul se afla intr-un bloc locativ, echipat cu conditioner, depozit, Wi-Fi, WC, obiectul este protejat, etc.... nu este ghereta!! )
orarul: 08:00-21:00.. lucrul 1 saptamina peste 1... , sau se convine cu colega. rugam sa apeleze persoane cointeresate si serioase.
Condiții de muncă: SALARIU - 4600 LEI PENTRU 2 SAPTAMIINI)
Responsabilități: Tel: 069868327 ( Natalia)

Despre companie

magazin alimentar

Contacte

Adresa sediului central
ismail 90
Număr de contact:
079088152
pvcmoscvin@gmail.com