Publicat  05 Mai 2022

Manager vânzări prin telefon

Jooble Chișinău Full Time 8000 MDL

Informații de bază

Salariul:
8000 MDL
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj

Cea mai mare platformă de joburi din Romania, cu peste 3 000 000 utilizatori, își mărește echipa de specialiști!

Ce așteptăm de la tine:

- Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
- Înalte abilități de comunicare și negociere;
- Persoană hotărâtă, fermă în luarea deciziilor și ambițioasă;
- Dorința de a lucra și a avea un câștig decent cu rezultate uimitoare;
- Operare PC la nivel de utilizator.
- Preferabil experiență în vânzări

Responsabilitățile tale:

- Promovarea serviciilor companiei pe piața României pe baza caldă de clienți;
- Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect;
- Coordonarea cu centrul de competență;
- Gestionare, contacte și negocieri cu clienții, atât din punct de vedere tehnic, cât și comercial.

În schimb noi oferim:

- Salariu prima luna de stagiere 5000 lei, dupa stagiere se trece la KPI.
- Post de muncă în cadrul unui colectiv tînăr, dinamic și activ;
- Condiții de lucru excelente;
- Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes;
- Ceai și pauze dulci de relaxare :)
- Program de muncă: luni-vineri, orele 8.00-17.00;

Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati:
HR@AIVA.GROUP
076730555
Adresa: Ismail 98/4 Chișinău, Moldova

Jooble - search engine, that searching jobs around the world. Service is working in more than 40 countries: Romania,United Kingdom, France, Poland, Hungary, Spain, Ukraine, Russia, Canada etc. We have more than 1 000 000 users per day.

Număr de contact:
068560057
ro.jooble.07@gmail.com