Publicat  31 Mai 2022

PR Manager

JustConsult Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul PR, Marketing, Filologie, Jurnalism, Științe ale Comunicării și Relații cu Publicul
  • Cunoașterea limbii române
  • Cunoașterea de bază în domeniul de publicitate și marketing
  • Cunoașterea tipurilor de influenceri (bloggeri, experți social-media)
  • Experiență în domeniu similar constituie un avantaj

Responsabilități:

  • Concepte scenarii pentru companii de publicitate (în care sunt implicați influencerii) la nivel textual și vizual. Conlucrează activ cu copywriterul la necesitate
  • Elaborează strategia de creștere a gradului de recunoaștere a brandului pe piață prin lucru cu influencerii pe baza strategiei, elaborează planul de acțiuni
  • Implementează strategia de comunicare în mass media a companiei
  • Organizează evenimentele interne și externe ale companiei
  • Desfășoară activități de promovare a companiei
  • Asigură elaborarea articolelor și publicitatea lor în mass media
  • Elaborează comunicate de presă
  • Alte sarcini conform fișa postului sau sarcini de la superiorul direct

Oferim:

  • Salariu în creștere în dependență de competențele deținute și rezultatul adus companiei
  • Posibilități de creștere în carieră pe filiera de marketing sau management corporativ
  • Pachet social
  • Bonus de performanță
  • Un mediu de lucru activ: Colectiv tânăr, prietenos și profesionist
  • Locul de muncă: mun. Chișinău, str. Ismail 81/1, Sectorul Centru

Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa. Aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: hr@justconsult.md (indicând obligatoriu postul la care candidezi).

*Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea unui interviu.

Compania JustConsult activează legal oferind servicii de consultanță în domeniul redobândirii cetățeniei române și perfectării actelor românești. La momentul actual am deservit peste 200.000 cetățeni și am rezolvat cu succes peste 90% dintre solicitări. În companie activează peste 50 experți în domenii, precum: Jurisprudență, vânzări, call-centru, procesare acte, calitate, tehnologii informaționale, marketing. Muncim zilnic pentru a oferi servicii de calitate și consultanță de încredere.

Contacte

Adresa sediului central
Ismail 81/1, et.2, of.212 (Business Centru Panorama)
Număr de contact:
061137060
hr@justconsult.md