Publicat  30 Martie 2022

Curieri GLOVO. Salariu pina la 5000/saptamina

Royal Pancakes S.R.L. Chișinău 25000 MDL

Informații de bază

Salariul:
25000 MDL

Descrierea poziției vacante

URGENT. Angajăm curieri. Locuri sunt limitate.

Glovo – este serviciul online convenabil, care vă permite să comandați mîncare de la restaurante si nu numai. Devino partener și livrează comenzile clienților făcindu-i mai fericiți.

Căutăm o echipă de curieri pentru o companie care cooperează cu serviciul Glovo Condiții:

  • Plăți de 2 ori pe luna;

  • Una dintre cele mai mari rate de plată in oraș;

  • Program de lucru flexibil. Singur alegi cînd vrei să lucrezi;

  • Veți putea combina livrarea comenzilor cu studiul / munca și veți avea o sursă suplimentară de venit;

  • Bonusuri bazate pe rezultatele muncii;

  • Experiența profesională este de dorit, dar nu este necesară.

Responsabilități:

  • Livrarea comenzilor către clienți din restaurante sau magazine. Pentru confortul dvs., raza de livrare este limitată

Cerințe:

  • Resposabilitate

  • Punctualitate

Dacă totuși doriți și intenționați să economisiți pentru visul dvs., dar nu găsiți o sursă convenabilă de venit? Partenerul serviciului Glovo vă invită să deveniți curier! Pentru a face acest lucru, trebuie să aveți un gadget bazat pe Android sau iOS și dorința de a primi pînă la 700 de lei pe zi! Este posibil să livrați comenzile clienților cu mașina, bicicletă, scuterul sau trotinetă. Totul e in mîinele tale. Ia măsuri. Lucrează și cîștigă ! ! Locuri sunt limitate ! ! O echipă prietenoasă de curieri așteaptă completarea!

Cum să vă angajați și să începeți să câștigați bani ca curier chiar astăzi?

Pentru a programa un interviu, sunați 060 940 940

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Număr de contact:
060940940
royalglovocurier@gmail.com