Publicat  07 Septembrie 2021

Bucatar Secția Rece

Star Kebab Chișinău În ture Negociabil

Informatii de baza

Salariul:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Să fii pasionat de bucătărie, plin de creativitate și pregătit de noi provocări;
  • Să păstrezi ordinea și curățenia la locul de muncă;
  • Să fii energic, harnic, pozitiv și ambițios.

Condiții de muncă:

  • Salariu care îți permite să fii independent și să te bucuri de rezultatele muncii tale;
  • O masă gratuită pe parcursul turei;
  • Posibilitatea de al lucra ore suplimentare achitate;
  • Prime de sărbători;
  • Concediu de odihnă plătit;
  • Încurajăm dezvoltarea personală și îți oferim posibilitatea să te dezvolți în cadrul companiei.

Responsabilități:

  •  Prepararea semifabricatelor;
  •  Respectarea tehnologiei preparării bucatelor;
  •  Menținerea igienei și a standardelor de siguranță.

„Star Kebab – gustul visului!” este un brand autohton pe piața restaurantelor de tip fast-food și a luat naștere în orașul Chișinău, Republica Moldova.Primul local și-a deschis ușile la 15 noiembrie 2011, cucerind capitala prin conceptul său unic, prin gustul deosebit al bucatelor și prin calitatea înaltă a deservirii.Te-ai gândit vreodată cum e să lucrezi într-o companie mare? Aceasta înseamnă responsabilitate, colegi noi, posibilități de dezvoltare și multe experiențe frumoase. Astăzi suntem o rețea formată din 12 restaurante în Republica Moldova și România și te invităm să te alături echipei noastre de vis.

Număr de contact:
060669769
hr@starkebab.md