Publicat  02 Februarie 2023
Ofertă de muncă fierbinte

Bucatar Secția Rece

Star Kebab Chișinău În ture 8000 MDL

Informații de bază

Salariu:
8 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Constituie un avantaj
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Să fii pasionat de bucătărie, plin de creativitate și pregătit de noi provocări;
  • Să păstrezi ordinea și curățenia la locul de muncă;
  • Să fii energic, harnic, pozitiv și ambițios.

Condiții de muncă:

  • Salariu care îți permite să fii independent și să te bucuri de rezultatele muncii tale;
  • O masă gratuită pe parcursul turei;
  • Posibilitatea de al lucra ore suplimentare achitate;
  • Prime de sărbători;
  • Concediu de odihnă plătit;
  • Încurajăm dezvoltarea personală și îți oferim posibilitatea să te dezvolți în cadrul companiei.

Responsabilități:

  •  Prepararea semifabricatelor;
  •  Respectarea tehnologiei preparării bucatelor;
  •  Menținerea igienei și a standardelor de siguranță.

Ești interesat de acest job?!

Primim CV-urile la adresa electronică hr@starkebab.md    , sau poți aplica direct în chat-botul nostru aici - http://starkebab.md/job

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Inteligență emoțională Lucru în echipa

Beneficii

Tichete de masă

Uniformă

Echilibru viață personală / profesională

„Star Kebab – gustul visului!” este un brand autohton pe piața restaurantelor de tip fast-food și a luat naștere în orașul Chișinău, Republica Moldova. Primul local și-a deschis ușile la 15 noiembrie 2011, cucerind capitala prin conceptul său unic, prin gustul deosebit al bucatelor și prin calitatea înaltă a deservirii. Te-ai gândit vreodată cum e să lucrezi într-o companie mare? Aceasta înseamnă responsabilitate, colegi noi, posibilități de dezvoltare și multe experiențe frumoase. Astăzi suntem o rețea formată din 13 restaurante în Republica Moldova.

Foto și video

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
060669768
hr@starkebab.md