Publicat  16 Mai 2022
Ofertă de muncă fierbinte

Manager la Oratorica Filiala Botanica

Oratorica Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Descrierea poziției vacante

Oferim:

  • Acces gratuit la platforme internaționale de e-learning, cum ar fi Udemy, Pluralsight, Coursera etc.
  • Lecții gratuite de engleză, germană, italiană, franceză, spaniolă
  • La solicitarea angajaților, compania poate comanda anumite cărți pentru aceștia, certificări și traininguri plătite
  • Programe de loialitate şi remunerare pentru recomandarea noilor angajaţi
  • Activităţi de responsabilitate socială, corporativă şi de caritate
  • Orice curs de la Oratorica pentru copiii angajaților sunt acoperita integral de către companie
  • Bonusuri pentru performanță în adaos la salariu

Dorim ca persoana care va lucra alături de noi:

  • Să aibă dorința de a învăța cât mai multe lucruri noi ca împreună să creștem în fiecare zi și să ne menținem cei mai buni
  • Să fie orientată spre rezultat și calitate. Prestăm servicii la cel mai înalt nivel și pentru noi contează ca viitoarea noastră colegă/coleg să aibă același interes
  • Să fie organizată și punctuală. Lucrăm cu multe materiale corporative și e foarte important să fie ordine.
  • Să fie sociabilă, amabilă și prietenoasă. Fiecare student de la școala noastră este valoros și vrem să fim de fiecare dată la cel mai înalt nivel
  • Să fie o persoană atentă la detalii și descurcăreață. Pregătită pentru orice situație imprevizibilă
  • Să fie o persoană pozitivă, creativă și nu în ultimul rând să fie un optimist echilibrat

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate
  • Capacitatea de a comunica liber în limbile engleză, română şi rusă
  • Abilități de organizare, planificare
  • Responsabilitate și punctualitate
  • Utilizator sigur al PC-ului
  • Sârguință la serviciu, capacitate de a învăța, spirit organizatoric, orientare spre rezultat
  • Capacitatea de a lucra în echipă, abilitatea de a conversa constructiv și capacitate de convingere

Responsabilități:

  • Înregistrarea clienților și oferirea suportului/informației necesare
  • Efectuarea, preluarea şi redirecționarea apelurilor telefonice
  • Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise
  • Încheierea contractelor și încasarea plăților
  • Repartizarea studenților conform niveluluii potrivit
  • Evidența frecvenței studenților și introducerea datelor în CRM
  • Suportul studenților în timpul procesului educațional
  • Coordonarea și monitorizarea activității profesorilor (crearea orarelor, suplinirea grupurilor, asigurarea calității)
  • Activități de organizare și planificare
  • Asigurarea stocului de rechizite pentru birou

Dacă ești interesat de acest rol, expediază-ne CV-ul la adresa hr@oratorica.md

Mai multe informații despre Oratorica puteți găsi pe www.oratorica.md
sau pe

Abilități cheie
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Adaptabilitate Entuziasm Gândire critică Inteligență emoțională Lucru în echipa Managementul conflictelor Managementul relației cu clienții (CRM) Motivație Răbdare Rezistența fizică

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Abonamente bibliotecă

Zonă de recreere

Cărți de vizită

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Echilibru viață personală / profesională

Începând cu anul 2010 elevi, studenţi sau angajaţi din diferite sfere au ocazia să studieze profesionist, rapid, flexibil şi la prețuri rezonabile o limbă străină. Profesorii noştri calificaţi oferă cursuri de limbă engleză, germană, italiană, franceză, spaniolă, rusă și română. Tot la noi tinerii, sau deja formaţii oameni de afaceri pot însuşi cursul de business english, iar pentru copii am creat cursul specializat de limba engleză pentru copii si cursul de Teatru și Arta Vorbirii.

Contacte

Adresa sediului central
Bd. Dacia 23, et.5, of. 501
hr@oratorica.md