Publicat  10 Octombrie 2022

Diriginte Șantier

READY Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
de la 2 ani

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

- Certificat de atestare — obligatoriu
- Orice studii în domeniu construcției
- Experienţă de muncă în funcţia de Diriginte de șantier
- Cunoașterea calculatorului
- Limbile posedate: Româna și Rusă

Responsabilități:

Să organizeze activitatea de producere şi administrativă a construcţiei.
- Să asigure efectuarea sarcinilor de producere, darea în exploatare a construcţiei în termenii stabiliţi.
- Să asigure respectarea etapelor tehnologice de efectuare a lucrărilor pe şantier.
- Să întocmească cererea utilajului de construcţii, transportului, metodelor de mecanizare, detaliilor, uneltelor şi să asigure folosirea eficientă a acestora.
- Să ducă evidenţa lucrărilor efectuate, să întocmească documentaţia tehnică.

Primim CV-uri doar de la candidații atestati tehnic! Persoanele interesate sunt rugate să expedieze un CV la adresa de e-mail: hrbina.agency@gmail.com

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

hr.readyteam@gmail.com