Publicat  30 Martie 2022

Meșter manichiură, pedichiură

Lola - Salon de frumusețe Chișinău În ture Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj

Cerințe: Responsabilitate, Seriozitate și tendință permanentă de creștere și dezvoltare. La noi talentul, profesionalismul și priceperea sunt mai importante decât experiența. Salariul și orarul de muncă sunt negociabile. De asemenea oferim și posibilitatea de a lucra part-time.

Responsabilități: Acordarea serviciilor de manichiură și pedichiură în cadrul salonului.

Adresa: Chișinău, str. Tighina 48.

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Contacte

Adresa sediului central
str. Tighina 48
Număr de contact:
068950815
crp20073@gmail.com