Publicat  12 Septembrie 2022

Office manager

Black Sea Seeds SRL Chișinău Full Time 8000 MDL

Informații de bază

Salariul:
8000 MDL
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj

“Black Sea Seeds” SRL este o companie agricolă modernă și dinamică, specializată în producerea semințelor organice. Suntem în căutarea unei colege care ne-ar ajuta cu sarcinele administrative în biroul companiei la Chișinău.

Responsabilități:

  •  Suport administrativ pentru managerii de departamente
  •  Asigurarea interacțiunii cu furnizorii de bunuri/servicii și organele publice locale
  •  Menținerea bunei funcționări a biroului
  •  Scanarea și arhivarea documentelor, menținerea registrelor, mapelor și documentelor interne
  •  Achiziționarea de bunuri, lucrări și servicii pentru necesitățile companiei
     Redactarea documentelor de ieșire, email-urilor și pregătirea actelor generale

Cerințe:

  •  Capacitate de asumare a responsabilității și atenție sporită la detalii
  •  Abilitate de auto-organizare în procesul de muncă
  •  Dorință de a învăța, a se implica și a crește profesional
  •  Cunoștințe de operare PC, MS Office
  •  Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj

Beneficii:

  •  Salariu de început - 8000 lei
  •  Pachet beneficii suplimentare
  •  Program de lucru complet
  •  Perspectivă de creștere profesională
  •  Colectiv tânăr și energic
  •  Birou modern în centrul orașului

Așteptăm CV-ul dvs. la adresa: natalia@blackseaseeds.com

Relații la telefon – 078880052 Natalia

“Black Sea Seeds” SRL este o companie tânără și dinamică, specializată în producerea semințelor organice pentru clienții săi internaționali. Oficiul companiei se afla în mun. Chișinău.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Număr de contact:
0(22)731920
info@blackseaseeds.com