Publicat Recent

Brand Manager (Marketing Department)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Candidatul ideal:
- Studii superioare finalizate - specializarea marketing /studii economice.
- Experienta minim 3 ani pe un post similar (segmentul FMCG).
- Capacitate de analiza si sinteza
- Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa.
- Cunostinte aprofundate privind conceptele de piata.
- Creativitate, inovatie si usurinta in exprimarea ideilor.
- Personalitate energica.
- Abilitati in managementul timpul, rezistenta la stres.
- Cunostinte solide de limba româna, rusa (scris, vorbit), cunoasterea altor limbi va constitui un avantaj.
- Cunostinte solide operare PC (MS Office, Internet, platforme de social media- constituie avantaj) .

Descrierea jobului:
- Planifica si implementeaza strategiile de marketing pentru brand-urile alocate.
- Defineste caracteristicile si asigura cresterea unui brand.
- Defineste linia strategica a brand-ului in functie de stategia companiei.
- Organizeaza si coordoneaza campaniile de promovare.
- Urmareste vanzarile, evalueaza rezultatele campaniilor si propune activitatile promotionale viitoare.
- Monitorizeaza si analizeaza activitatile competitorilor si recomanda cai de reactie.

- Alte task-uri in functie de proiectele companiei.

Expediați CV-ul dvs însoțit de o Poză, cu indicarea postului la care aplicați, la adresa de e-mai: hr@forward.md">hr@forward.md

Candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviuri!

Despre companie

Compania a fost înființată în anul 1994. Activitatea de bază fiind importul, distribuția și dezvoltarea produselor pe teritoriu R.Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte