Publicat Recent

Șofer - Expeditor

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități: Livrarea mărfii către clienții companiei.

Cerințe față de candidați:
- Permis de conducere categoria C;
- Experiență ca șofer în companie de distribuție de minim 2 ani și bune abilități de conducător auto;
- Studii medii sau medii de specialitate;
- Persoană dornică de lucru,disciplinată, responsabilă.

Oferim:
- Pachet social deplin
- Salariu motivant + bonusuri

Detalii la nr. de contact: [vezi telefon]069707272
Expediati CV ul Dvs. la adresa de email: hr@forward.md">hr@forward.md

Despre companie

Compania a fost înființată în anul 1994. Activitatea de bază fiind importul, distribuția și dezvoltarea produselor pe teritoriu R.Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte