Publicat Recent

Contabil - operator

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Atribuții:
 - Emiterea facturilor și evidența acestora;
 - Pregătirea documentelor pentru elaborarea rapoartelor;
- Verificarea decontarilor cu contragenții;
- Eliberarea și evidența foilor de parcurs.

Responsabilități:
- corectitudinea operațiunilor efectuate;
- informarea corectă și la timp a superiorului ierarhic despre problemele apărute;
- luarea la timp a măsurilor necesare pentru reglementarea situațiilor problematice apărute în activitatea curentă;
- îndeplinirea întocmai și la timp a sarcinilor de serviciu.

Oferta:
- angajare cu pachet social deplin;
- condiţii bune de muncă;
- munca în schimburi.

Expediați CV-ul dvs însoțit de o Poză, cu indicarea postului la care aplicați, pe adresa de e-mai: hr@forward.md">hr@forward.md

Candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviuri!

Despre companie

Compania a fost înființată în anul 1994. Activitatea de bază fiind importul, distribuția și dezvoltarea produselor pe teritoriu R.Moldova.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte