Publicat  30 Martie 2022

Mecanic

SCAN-PLAST Rezina, Tiraspol Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii de specialitate
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Rezina, Tiraspol

Scan-Plast este o companie internațională cu sediul in Danemarca si Letonia. În prezent deschidem o filială și în Republica Moldova.
Noi dezvoltăm, producem, și vindem o varietate de produse, fabricate parțial sau în totalitate din material compozit armat cu fibre. Comercializăm produsele noastre unei game largi de clienți și industrii, de exemplu industria construcțiilor, agricultura, precum și sectorul energetic.

Dacă ești iscusit și pasionat de meseria ta, te invităm să faci parte din echipa noastră în Moldova!

Despre poziție:

  • În calitate de mecanic al companiei Scan-Plast, vei fi membru al echipei noastre tehnice.
  • Responsabilitățile tale:
  • Montarea instalațiilor precum și acordarea deservirii tehnice;
  • Menținerea evidenței privind mijloacele de transport, uneltele ș.a.;
  • Asigurarea funcționării fără întrerupere a echipamentelor tehnice, repararea și întreținerea acestora, etc.
  • Identificarea soluțiilor tehnologice/tehnice în scopul asigurării bunei funcționări a serviciilor și a produselor noastre.
  • Diagnosticarea echipamentelor tehnice etc.

Profilul tău:

  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
  • Studii tehnice superioare sau medii absolvite;
  • Ești o persoană care învață lucruri noi repede și acorzi atenție la detalii;
  • Poți lucra independent dar poți fi și un membru important al echipei;
  • Ești un angajat dedicat, priceput și loial;
  • Rezolvarea problemelor cu o aptitudine tehnică;
  • Capacitatea de flexibilitate în sensul îndeplinirii altor responsabilități și sarcini;
  • Etică în îndeplinirea serviciului;
  • Abilitatea de a lucra într-un ritm rapid și de acorda prioritate în mod corespunzător a volumului de muncă;
  • Cunoașterea limbilor engleză și/sau rusă este un avantaj.

Oferim:

  • Un mediu plăcut de lucru și oficiu modern;
  • Training-uri și posibilități de dezvoltare în sediile noastre din Danemarca și Letonia;
  • Orar de muncă flexibil;
  • Oportunități considerabile pentru dezvoltare profesională și personală.

Ești interesat?
Atunci aplică cu o scrisoare de intenție și un CV cu fotografie și anexe ca diplome și/sau certificate în limba română, engleză sau rusă la job@scan-plast.com

Data limită: 1 august 2021.

Informații suplimentare

Procesul de recrutare pentru această poziție include un interviu online prin Skype sau Microsoft Teams. Pentru informații adiționale referitoare la acest post vacant contactați: Maria Harboe Lolith la + 45 60 29 13 33, Valeria Ganea la + 45 60 29 13 32 disponibil și pe WhatsApp.

Scan-Plast is an international company based in Denmark and Latvia. We are currently opening a branch in Moldova. At Scan-Plast we develop, produce and market a wide range of products, manufactured entirely or partially in fiber-reinforced composite materials. We market our products to a wide range of customers and industries, for example the construction industry, agriculture and energy sector.
We are looking for a skilled and passionate Translator to be a part of our team in Moldova.

Noi dezvoltăm, producem, și vindem o varietate de produse, fabricate parțial sau în totalitate din material compozit armat cu fibre. Comercializăm produsele noastre unei game largi de clienți și industrii, de exemplu industria construcțiilor, agricultura, precum și sectorul energetic. Dacă ești pasionat de limbile străine, ești o persoană iscusită și dedicată, te invităm să faci parte din echipa noastră în Moldova!

Număr de contact:
+45 60291332
job@scan-plast.com