Publicat  19 Mai 2022

Manager vînzări

G4S COMPANY SRL Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj

Te invităm să te alături unei echipe entuziaste și preocupate să evolueze în fiecare zi.

Oferim:
  • Salariu fix +% din vânzări + bonusuri
  • Dezvoltare profesională, instruire
  • Diversitate în activităţi, lipsa rutinei
  • Colectiv prietenos
  • Mediu de lucru plăcut
  • Posibilitatea de a vinde un produs original și necesar în fiecare casă, oficiu
Responsabilitati:
  • Promovează și vinde produsul companiei
  • Consulta clienții cu privire la produs și caracteristicile tehnice
  • Recepționează și procesează comenzile
  • Organizează instalarea, anunță inginerul și clientul
  • Pregătește oferte, semnează contracte
  • Emite cont spre plată și percepe plata
  • Gestionează documentele de însoțire a produsului
  • Participă la expoziții
  • Desfășoară activității de promovare a produsului
Cerintele:
  • Experiență în vânzări minim 1 an
  • Abilități de comunicare
  • Cunoașterea limbilor române și limbii ruse
  • Inițiativă și capacitate de lucru
  • Atitudine pozitivă, activă și orientată spre rezultat
  • Word, Excell la nivel de utilizator, CRM și 1C constituie un avantaj
Locație: Botanica, Sarmizegetusa

Vrei să afli mai multe despre noi? Acceseză site-ul nostru:www.prana.md

Dacă te regăsești transmite CV-ul la adresa electronică G4SCompany.hr@gmail.com cu mențiunea "Manager vinzari"
Detalii la tel. +373 682 82 555

Doar persoanele selectate vor fi contactate. Multumesc.

Compania G4S Company SRL, membră a grupului Moldo-Român DEPARTAMENT EFICIENŢA ENERGETICA prestează servicii de proiectare, instalare şi deservire a sistemelor industriale şi rezidenţiale de ventilare, încălzire, apeduct, automatizare şi electricitate. Fiind un colectiv foarte dinamic am reuşi, şi reuşim să lucrăm la unele din cele mai mari şi frumoase proiecte din Romania si Republica Moldova. Şcolarizarea permanentă ne face să fim deosebiţi!

Contacte

Adresa sediului central
Sarmisegetusa 72
Număr de contact:
+373 793 88011
ghenadie.postmodern@gmail.com