Publicat  30 Martie 2022

HR Manager ( de la 18 000 MDL )

Recruiter Chișinău Full Time 13000 MDL

Informații de bază

Salariul:
13000 MDL
Full Time
Experiență:
de la 3 ani

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
- Asigurarea angajării, formării și perfecționării personalului;
- Urmărirea integrării și orientării în companie a noilor angajați;
- Asigurarea bunei gestionări a relațiilor de muncă;
- Planificarea şi raportarea activităţii.

Cerințe față de candidați:
- Studii superioare finisate;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Minim 3 ani de experiență  în domeniu;
- Experiență în angajări tip: Head - Hunting
- Capacitatea de a înțelege comportamentul uman, de a conduce și motiva oamenii, de a lua decizii;
- Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.
Compania garantează un salariu motivant, lucru într-un birou confortabil, colectiv prietenos.

Cele mai de succes companii autohtone și străine ne încredințează nouă selectarea personalului.

Contacte

Adresa sediului central
puskin 12
Număr de contact:
37360581333
recruitermd111@gmail.com