Publicat  30 Martie 2022

Instalator de garduri în Polonia

Gowbet Varșovia Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariul:
Negociabil
Studii:
Medii
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Varșovia

Compania Gowbet care se ocupă cu instalarea de garduri va angaja angajați pentru postul de instalator de garduri.

Noi oferim:
•  salariu atractiv
• posibilitatea dezvoltării profesionale
• instrumentele de lucru necesare
• cazare

Așteptări:
• permis de conducere categoria B - bun venit
• acuratețe, angajament și disponibilitate
• elementele de bază ale lucrărilor generale de construcție
• disponibilitatea de a lucra și dezvoltarea, motivația de a lucra
• avantaj suplimentar - experiență în lucrul cu garduri

Responsabilități:
• asamblarea porților, portițelor și deschiderilor de garduri
• asamblarea panourilor (sudate) și a gardurilor din beton
• îngrijirea instrumentelor și a materiale lor
• grijă de îngrijire

Ne ocupăm de toate formalitățile.

Contacte

Adresa sediului central
Deszczno 66-446, ul.Niebieska 4
Număr de contact:
+48500668447
gowbet@wp.pl