Publicat  14 Aprilie 2022

ingrijire persoana in varsta

FIDE GTIE GROUP Ltd Chișinău Full Time 650 EUR

Informații de bază

Salariul:
650 EUR
Studii:
Medii

Cerințe: se cauta o doamna cu varsta de max 65 ani, serioasa, fara vicii, nefumatoare, care sa lucreze in bucuresti minim 3 luni , regim intern, intr-o casa superba, familie de doctori si care sa iubeasca doia catei superbi educati

Aplicanta, poate sa detina pasaport biometric moldovenesc, asigurandu- i-se invitatie si in perioada de proba , daca partile convin, se poate intocmi contractul legal de munca.

Condiții de muncă: execelente la o familie nobila
Responsabilități:  cumparaturi, gatitul mancarii, spalatul si calcatul rufelor, curatenie. companie pentru o doamna in varsta dar fara nici o boala.

Compania FIDE GTIE GROUP Srl,  are ca obiect de activitate principal  “ selectia si plasarea fortei de munca”

Detinem autorizatia nr. 296/2006 emisa de ITM Bucuresti si autorizatia nr. 4899/2007 emisa de  Autoritatea nationala de supraveghere a prelucrarii datelor cu caracter personal.

Recrutam personal calificat/necalificat din Romania, Bulgaria, Moldova si Ucraina PENTRU destinatii : Canada, Israel si EU.

Oferim muncitorilor calificati si/sau necalificati de provenineta NON EU  locuri de munca in cadru legal in Romania .

Contacte

Adresa sediului central
Com CORNESTI
Număr de contact:
+10744623033
fidegrup@gmail.com